Eposta Kur-Eposta Kaydol

By | 15 Ekim 2017

Merhabalar bu konumuzda sizlere nasıl yeni bir e-posta kuracbileceğinizi veya yeni eposta hesabı açabileceğiniz web siteler hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Bu konuda sizlere her biri ücretsiz eposta hesabı veren siteler olan Gmail eposta, Yahoo Eposta, Yandex Eposta ve Hotmail Eposta hesabı kurmak hakkında yazdığımız konulara yönlendirileceksiniz ve bu sayede konulardan bilgileri alarak yeni bir eposta hesabı açmak hakkında bilgiler alabileceksiniz.

E Posta Kur Adlı makalemizi sizlerin huzurlarınıza sunacağız. İlk olarak sizlere ücretsiz ve Dünyaca ünlü olan web sitelerin adını vererek hemen ücretsiz olarak kayıt olabilme şansınız olacaktır. Eğer internet ile uğraşan bir kullanıcı iseniz öncelik olarak bir eposta sahibi olmanız gerekmektedir. Genel olarak oyun oynayan kişilerin bir epostası olması gerekir. Hatta 2 epostaya’da sahip olabilir. Çünkü bir epostayı oyun için diğer epostayı’da kendi kişisel bilgileri için kullanabilir. Bugünde sizlere bu eposta sitelerini karşınıza sunacağız; Gmail, Hotmail, Yahoo, Yandex, gibi bir çok web siteyi sizlere sunacağız. Birazdan sizlere aşağıda nasıl e posta adresi alacağınız hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Hotmail: Bildiğiniz gibi hotmail çok ünlü bir eposta sitesi olmak ile beraber ciddi sayıda kullanıcıya sahip olmaktadır. Çok kaliteli ve pratik bir şekilde yapılan hotmail her kullanıcıya ücretsiz olarak e posta adresi vermektedir. Yani istediğiniz kadar hotmail’den eposta adresi alabilirsiniz. Kesinlikle açtığınız hotmail hesabından herhangi bir ücret veya ek ücret gibi para ödemeyeceksiniz. Aşağıda’ki linke tıklayınız zaten sizlere nasıl kayıt olacağınız hakkında bilgi vermeye çalıştık. Şimdi’den başarılar.

Hotmail E posta Hesabı Nasıl Kurulur?

Hotmail e posta hesabı Türkiye de en çok kullanılan ücretsiz eposta sitelerinden biridir. Hotmail e posta hesabı açmak için yapmanız gerekenleri sizler için daha önceden yazdığımız konuda gerekli bilgileri bulabilirsiniz. Ama bilmeniz gereken bir konu, hotmail e posta hesabı açarak diğer tüm Microoft ürünlerini aynı hesap ile kullanabileceğinizdir. Bu ürünler Microsoft office, Skype, Outlook ve diğer tüm Microsoft ürünleridir. Yalnız şöyle bir durum da var ki, Hotmail artık kaldırıldı ve siz hotmail yerine Outlook sayfasına yönlendirileceksiniz. İkisi de aynı şeydir ve outlook da e posta kurmak için aynı yerdir.

 

31 thoughts on “Eposta Kur-Eposta Kaydol

  1. admin Post author

   Oznur Hanım Adımları Takip ederek Yeni Eposta Hesabınızı Oluştura bilirisiniz.

   Reply
 1. Kemal Kaya

  E posta şifremi unuttum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

  Reply
 2. Mesut Doru

  Wish olarak benden en son yaptığım alışverişlerin banka dekontunu istiyorsunuz. bende gönderiyorum ama böyle bir hesap yok diyorlar ve ilgilenmiyorlar [email protected]. E.posta adresimi güncelleyin lütfen bide istediğiniz banka dekontunu yolluyorum.

  Reply
  1. admin Post author

   Hasip Bey gerekli bilgileri sizlere en kısa zamanda ulaştırılacaktır. Teşekkürler

   Reply
 3. Filiz şenoğlu

  Hotmaille açtığım hesabına erişemiyorum numaramıda değiltirmiştim şifremi yenileyemiyorum lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim acil

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir