Msn Kur-Msn Ac

By | 23 Kasım 2017

Msn Kaydol, Msn Aç, Msn Kur

Msn KaydolMsn AçMsn Kur başlığımıza hoş geldiniz. Bugün sizlere MSN kaydolma ile ilgili ücretsiz bilgiler vereceğiz. Öncelikle şunu hatırlatmakta fayda var: “MSN” 2011 yılı itibariyle kapanmıştır. Bu yüzden artık Hotmail ismini kullanmaktadır. Aşağıda anlattığımız şekilde bir hotmail hesabı alırsanız hem Skype programını kullanabilir, hem de hotmail mail servisini kullanabilirsiniz. Bütün bu servisler ücretsizdir.

MSN AÇ

Hotmail yani Msn sistemi Microsoft tarafından 1995 yılı itibariyle piyasaya sürülmüştür. Yani henüz ülkemize internet yeni yeni girmişken, bu şirket çok büyük düşünüp bu ücretsiz e posta kur servisini açmışlardır. Bu servis üzerinde isterseniz resimlerinizi saklayabilir, isterseniz resim yollayabilir, isterseniz sadece mail okuyup, mail yollayabilirsiniz. Sizlere bir çok imkan sunan Msn Aç servisine kayıt olduğunuz zaman aynı zamanda bir Outlook hesabına da sahip olmuş oluyorsunuz. Kısaca özetlemek gerekirse Outlook ve Hotmail aynı şirkete ait mail servisleridir. Bu yüzden Hotmail açtığınız zaman ekstradan başka bir e posta açmanıza gerek yok. İkisine de aynı anda sahip olabilirsiniz. Artık internette üye olduğunuz her yere Hotmail hesabınızı vererek onaylama mailini okuyabilirsiniz.

MSN KAYDOL

 1. Öncelikle Msn Aç sayfasına gitmek için buraya tıklayalım.
 2. Yaklaşık 1-2 saniye sonra sayfa açılacaktır. Açılan kaydolma sayfasında sizden bir takım bilgiler istenecektir. Gerekli alanları doğru bir şekilde doldurunuz.
 3. Sayfanın en altında bulunan güvenlik kodu doğrulamasını da düzgün bir şekilde girdikten sonra “Hesap Oluştur” butonuna basabilirsiniz.
 4. Şifre kısmında hata alırsanız: Şifrenizin en az 8 haneli olması gerektiğini, içerisinde 1 büyük harf, 1 küçük harf, 1 rakam ve 1 özel işaret bulunması gerektiğini unutmayınız.
 5. Örnek şifre: “123456Aa.” Bu şifre örnektir. KULLANMAYINIZ. Kolay şifreler seçerseniz hesabınız çalınabilir.

Yapamadığınız bir yer olursa alt taraftaki yorum panelinden “Anonim” kısmını seçerek anında bizlere yorumlarınızı ulaştırabilirsiniz. ALLAH izin verirse en kısa sürede sorularınızı cevaplandıracağız. MSN Kaydol makalemizi burada bitiriyoruz. Outlook Aç başlığımızdan yine msn yani hotmail ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Daha önceden de söylediğimiz gibi Outlook, Msn ve Hotmail  Kaydol aynı e posta şirketleridir.

7 thoughts on “Msn Kur-Msn Ac

  1. admin Post author

   Eyüp bey Size gerekli bilgiler ulaştırıldı.İyi günler.

   Reply
 1. Armağan

  Açtığım hotmail hesabı ile facebook sayfasına kayıt yapamıyorum.Neden??

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir